Uważny Wrzesień – Zainspiruj się i żyj świadomie

137 views

Czy zdarzyło się kiedyś tak, że myślałaś o sobie źle? Miałaś o sobie negatywne przekonania? Lub kierowałaś w swoim kierunku myśli zależne od Twoich osiągnięć? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś „TAK”, to cieszę się, że tutaj jesteś. To dobry moment na to, abym opowiedziała Tobie o byciu dobrym dla siebie. Nie przedłużając – zapraszam Cię na Uważny Wrzesień, czyli kolejny miesiąc w ramach inicjatywy Uważny Rok.

Już na samym początku chciałabym Tobie powiedzieć, że jesteś ważna. I niezależnie od tego jakie masz osiągnięcia na co dzień – zasługujesz na szacunek, uwagę i miłość. Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, co możesz zrobić, aby lepiej traktować samą siebie i  być po prostu dla siebie dobrą?

UWAŻNY WRZESIEŃ

W ramach Uważnego Września chciałabym zachęcić Cię do kierowania do swojej osoby dobrych myśli. Zadbaj o swoje potrzeby, nawet gdy teraz, podczas czytania nasuwają Ci się myśli, że nie masz żadnych potrzeb i niczego nie potrzebujesz. Bądź dla siebie dobra i myśl o sobie dobrze. Nie bądź dla siebie surowa i pomyśl o sobie życzliwie.

Bycie dla siebie dobrym nie przychodzi ot, tak niczym pstryknięcie palców. Jest to bardzo długi proces, który wymaga pewnego rodzaju cierpliwości i czasu. Może trwać zarówno kilka tygodniu, jak i kilka miesięcy.

KARTA INSPIRACJI + KARTA PRACY DO POBRANIA

Klikając w baner zamieszczony tuż pod grafiką z inspiracjami na najbliższy czas – możesz pobrać i wydrukować dwie karty: kartę inspiracji oraz kartę pracy. Na karcie pracy możesz stworzyć swoją własną listę ze sposobami na to, jak możesz o siebie zadbać. Nie wpisuj pochopnie własnych propozycji na to, jak możesz o siebie zadbać – skonfrontuj to ze swoimi bieżącymi potrzebami.


Mam nadzieję, że z Uważnego Września weźmiesz dla siebie to, czego potrzebujesz w obecnej chwili i będzie to dla Ciebie przydatne. Pamiętaj o tym, że w każdym momencie możesz przejrzeć Karty Inspiracji z poprzednich miesięcy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ