Uważny listopad | wyzwanie rozwojowe Uważny Rok

64 views

Wczoraj o godzinie 18:00 do wszystkich osób zapisanych na newsletter Uważny Rok wysłałam zeszyt ćwiczeń Uważny listopad. Co tym razem przygotowałam dla uczestniczek wyzwania rozwojowego? Tym razem skoncentrowałam się na szukaniu balansu w codzienności – i to nie tylko w kontekście życia zawodowego i osobistego. Skupiłam się na szukaniu równowagi w codzienności – pomiędzy pełnionymi rolami a sobą i poczucia harmonii w swoim wnętrzu.

Jakie będą Twoje korzyści z udziału w wyzwaniu?

  • Poszerzysz swoją samoświadomość.
  • Dowiesz się czego potrzebujesz, aby poczuć wewnętrzną równowagę.
  • Wsłuchasz się w swoje potrzeby i wartości.
  • Znajdziesz czas tylko dla siebie.
  • Zadbasz o swoje samopoczucie.

Balans w codzienności

Szukanie swojej własnej drogi do tego, aby czuć się dobrze i komfortowo jest czasami bardzo czasochłonne. Jedno jest pewne – nikt nie jest w stanie funkcjonować w taki sposób, aby cały czas zatracać się tylko w jednej czynności, ponieważ nie jest to zdrowe, zarówno w kontekście psychicznym, jak i fizycznym. A jeżeli styl życia i nadmiar zadań/obowiązków wpływa znacząco na samopoczucie – to sygnał, że należy coś zmienić.

Co warto wtedy zrobić?

Spojrzeć na siebie z empatią, troską i dużą dawką wyrozumiałości. Uśmiechnąć się do samej siebie i powiedzieć swojemu odbiciu w lustrze przynajmniej jedno ze zdań:

  • Jestem ważna i chcę zadbać o siebie.
  • Nie muszę nikomu nic udowadniać.
  • Mogę sobie odpuścić wtedy, kiedy tego potrzebuję.

Zeszyt ćwiczeń Uważny listopad

W listopadowych materiałach, które przygotowałam dla Ciebie – znajdziesz ćwiczenia, które pomogą Ci odkryć Twoje sposoby na odzyskiwanie równowagi. Oprócz tego znajdziesz również dwie afirmacje, które możesz wykorzystać jako plakaty oraz listę zadań na listopad.

Jeśli do tej pory nie brałaś udziału w wyzwaniu rozwojowym Uważny Rok – możesz do niego dołączyć w każdym momencie.

Nie bierzesz udziału w wyzwaniu rozwojowym Uważny Rok? Nic straconego. Możesz do niego dołączyć w każdym momencie. Wystarczy, że zapiszesz się na newsletter Uważny Rok i otrzymasz dostęp do wszystkich zeszytów ćwiczeń, jakie pojawiły się do tej pory. Pamiętaj o tym, że udział w wyzwaniu jest bezpłatny i możesz z niego zrezygnować w każdej chwili.


Jesteś ekspertką od swojego życia. Masz duży wpływ na to, jak będzie ono wyglądać. Jeżeli chciałabyś zrobić coś dobrego dla siebie – możesz dołączyć do wyzwania i zadbać o swój rozwój. W ten sposób będziesz szerzyć swoją samoświadomość i miała możliwość zmienienia swojego życia ma lepsze.

Wyzwanie Uważny Rok powstało po to, aby pomóc Ci w dbaniu o siebie na co dzień, inspirować Cię do świadomego i uważnego życia, a także pokazać, co możesz zrobić, aby dbać o swoją higienę psychiczną.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ