O MNIE

Nazywam się Kamila Paszelke i jestem psycholożką.

Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Posiadam również tytuł magistra nauk społecznych o specjalności komunikacja społeczna (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu).

Moim celem jest pomaganie kobietom w budowaniu wewnętrznej siły za pomocą szerzenia samoświadomości i pracy z uważnością. 

Chcę pomagać w szukaniu odwagi do zmian i znalezienia własnej drogi do życia na swoich zasadach.

Uważam, że dbanie o siebie na co dzień i równoważenie tego, czego się doświadcza ma duży wpływ na samopoczucie i dobrostan psychiczny.

  • Od września 2017 roku na Uważniej.pl publikuję artykuły psychologiczne związane z tematyką rozwoju osobistego, psychologii rodziny oraz psychologii dziecka.
  • W październiku 2019 roku stworzyłam Kampanię Społeczną Higieny Umysłu – #Równoważę, do której co roku zapraszam kobiety, które opowiadają o tym, jak dbają o siebie na różnych etapach swojego życia.
  • W styczniu 2021 roku stworzyłam bezpłatne wyzwanie rozwojowe Uważny Rok, w ramach którego na początku każdego miesiąca wysyłam do subskrybentek zeszyt ćwiczeń skoncentrowanych wokół samopoznania, dbania o siebie i uważności.

Wybrane szkolenia:

  • Mindfulness – techniki motywacji i radzenia sobie ze stresem w życiu i w pracy
  • Mindfulness – treningi uważności w pracy z dziećmi

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ