O MNIE

Nazywam się Kamila Paszelke. Jestem psycholożką oraz terapeutką terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Oprócz wykształcenia psychologicznego posiadam także tytuł magistra nauk społecznych o specjalności komunikacja społeczna (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu).

Moim celem jest pomaganie kobietom w budowaniu wewnętrznej siły za pomocą szerzenia samoświadomości i pracy z uważnością. 

Chcę pomagać w szukaniu odwagi do zmian i znalezienia własnej drogi do życia na swoich zasadach.

Uważam, że dbanie o siebie na co dzień i równoważenie tego, czego się doświadcza, ma duży wpływ na samopoczucie i dobrostan psychiczny.

  • Od września 2017 roku na Uważniej.pl publikuję artykuły psychologiczne związane z tematyką rozwoju osobistego, psychologii rodziny oraz psychologii dziecka.
  • W październiku 2019 roku stworzyłam Kampanię Społeczną Higieny Umysłu – #Równoważę, do której co roku zapraszam kobiety, które opowiadają o tym, jak dbają o siebie na różnych etapach swojego życia.
  • W styczniu 2021 roku stworzyłam bezpłatne wyzwanie rozwojowe Uważny Rok, w ramach którego na początku każdego miesiąca wysyłam do subskrybentek zeszyt ćwiczeń skoncentrowanych wokół samopoznania, dbania o siebie i uważności.
  • Od września 2021 wpieram kobiety w budowaniu ich wewnętrznej siły podczas konsultacji psychologicznych online (e-mail i skype).
  • W październiku 2021 roku wydałam swojego pierwszego e-booka „Z miłością do siebie. Jak nauczyć się dbać o siebie na co dzień”, który jest skierowany do kobiet, potrzebujących zmian w swoim życiu i nauczenia się dbania o siebie.

Wybrane szkolenia:

  • Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (BSFT) – poziom podstawowy i zaawansowany
  • Mindfulness – techniki motywacji i radzenia sobie ze stresem w życiu i w pracy
  • Mindfulness – treningi uważności w pracy z dziećmi

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ