Uważny rok – żyj świadomie!

160 views

Za nami dwa tygodnie Nowego Roku i wiem, że jestem bardzo spóźniona z dzisiejszym wpisem. Biorąc pod uwagę moje pierwotne założenia, miał się on pojawić na początku miesiąca – jednak życie zweryfikowało trochę moje plany. Nie przeciągając – chciałabym zaprosić Was dzisiaj do nowego projektu pt. „Uważny rok”.

Uważny rok

To projekt, którego celem jest inspirowanie do uważnego i świadomego stylu życia oraz zadbania o siebie w codzienności. Nie jest to żadne wyzwanie. To pokazanie propozycji, związanych z tym, jak zadbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne na co dzień. Jest to na pewnego rodzaju konsekwencja październikowej kampanii #Równoważę.

Co miesiąc, będę podrzucała listę kilku zadań – działań, które pozwolą na zadbanie o siebie w codzienności. Jednak nie chodzi oto, aby sztywno trzymać się tej listy. Dlatego dodatkowo będę publikować pustą planszę, gdzie będziesz mogła zapisać swoje własne propozycje na to, jak zadbać o siebie w danym miesiącu.


Ideą Uważnego roku jest nie tylko zadbanie o siebie w codzienności. Chciałabym, aby comiesięczne karty inspirowały Was do uważnego życia, zadbania o higienę psychiczną i zwalniania wtedy, kiedy będziecie tego potrzebowały.

Nie ma idealnego sposobu, który sprawdzi się u każdego – dlatego warto próbować różnych rzeczy i szukać w sobie, tych sposobów, które sprawdzą się najlepiej.

Do napisania!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ