Uważny Luty – Wyzwanie rozwojowe Uważny Rok

104 views

Za nami pierwszy miesiąc Wyzwania rozwojowego Uważny Rok. Cały styczeń poświęcony był tematyce samopoznania, które miało przyczynić się do świadomego spojrzenia na siebie. Wraz z początkiem kolejnego miesiąca – nadeszła pora na kolejną część wyzwania, czyli Uważny Luty.

Korzyści, jakie wyniesiesz z wyzwania:

  • Poszerzysz swoją samoświadomość i odkryjesz siebie na nowo.
  • Nauczysz się dostrzegać swoje własne potrzeby, nie tylko cudze.
  • Poznasz swoje granice psychologiczne i będziesz wiedzieć, jak je wyznaczać.
  • Nauczysz się nazywać swoje emocje i odkrywać potrzeby, które się pod nimi kryją.
  • Popracujesz nad poczuciem własnej wartości.
  • Zmienisz swoje życie na lepsze.

Uważny luty

W lutym chciałabym ponownie zaprosić Cię do dalszej podróży w głąb siebie, w celu szerzenia samoświadomości. Tym razem chciałabym, abyś zajęła się wartościami, którymi kierujesz się w codziennym życiu. Dlaczego jest to takie ważne?

Dzięki nazwaniu swoich wartości życiowych lepiej zrozumiesz swoje decyzje, przekonania i emocje

Aby wziąć udział w wyzwaniu rozwojowym i pobrać plik z zadaniami i ćwiczeniami, należy zapisać się na Newsletter Uważny Rok. Jeżeli do tej pory nie dołączyłaś do wyzwania – nic straconego. Możesz to zrobić w każdym momencie. Po zapisaniu się na newsletter otrzymasz ode mnie wiadomość z plikiem, który będziesz mogła pobrać i wydrukować. W przypadku, gdy do wyzwania dołączysz dopiero teraz, w wiadomości z Uważnym Lutym otrzymasz ode mnie również plik do pobrania ze stycznia. W ten sposób nie ominą Cię materiały, które były udostępnione wcześniej.


Wyzwanie Uważny Rok powstało po to, aby pomóc Ci w dbaniu o siebie na co dzień, inspirować Cię do świadomego i uważnego życia, a także pokazać, co możesz zrobić, aby dbać o swoją higienę psychiczną.

Jedno jest pewne – szukanie swojej drogi to proces. Jeśli chcesz – mogę Ci w tym pomóc.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ