Uważny styczeń | Wyzwanie rozwojowe Uważny Rok

109 views

Za nami pierwszy tydzień nowego roku. Z tego, co obserwuję, to wiele osób ma nadzieję, że najbliższe miesiące będą po prostu lepsze. Prawda jednak jest taka, że nie mamy zbyt dużego wpływu na to, co dzieje się wokół nas. Jednak mamy ogromny wpływ na to, jak się czujemy. Dlatego właśnie dziś rusza wyzwanie rozwojowe Uważny Rok, którego celem jest szeroko rozumiane zadbanie o siebie.

Wyzwanie rozwojowe Uważny Rok

Jeżeli jesteś ze mną dłużej, to nazwa Uważny Rok jest Ci dobrze znana. Co miesiąc w 2020 roku publikowałam cykl wpisów pod nazwą, których celem było inspirowanie do świadomego i uważnego życia oraz dbania o swoje zdrowie psychiczne. W tym roku cel jest ten sam, jednak całkowicie zmienia swoją formułę. Aby wziąć udział w wyzwaniu rozwojowym Uważny Rok, należy zapisać się na specjalny newsletter.

W zeszłym roku Uważny Rok był w formie luźnych wpisów na blogu. W tym roku postanowiłam podejść do tematu nieco inaczej – dzięki temu wyniesiesz z tego wyzwania więcej korzyści. Chciałabym, aby comiesięczny newsletter był dla Ciebie możliwością zajrzenia w głąb siebie i dostrzeżenia swoich potrzeb. Dzięki temu będziesz mogła zadbać o siebie i o swoje zdrowie psychiczne.

Uważny styczeń

W styczniu chciałabym Cię zaprosić do podróży w głąb siebie. Dzięki samopoznaniu uświadomisz sobie, jaka jesteś, poznasz swoje zalety i wady, cechy charakteru oraz będziesz wiedziała, czego chcesz i czego potrzebujesz, aby poczuć się lepiej oraz być szczęśliwą.

Polub siebie taką, jaką jesteś –
bądź dla siebie najlepszą przyjaciółką.

kamila paszelke

Aby wziąć udział w wyzwaniu rozwojowym i pobrać plik z zadaniami/ćwiczeniami należy zapisać się Newsletter Uważny Rok. Po zapisaniu się na newsletter, co miesiąc otrzymasz ode mnie wiadomość z plikiem, który będziesz mogła pobrać i wydrukować. Pamiętaj o tym, że do wyzwania możesz zarówno dołączyć, jak i wypisać się w każdym momencie.


Wyzwanie Uważny Rok powstało po to, aby pomóc Ci w dbaniu o siebie na co dzień, inspirować Cię do świadomego i uważnego życia, a także pokazać, co możesz zrobić, aby dbać o swoją higienę psychiczną. Jedno jest pewne – szukanie swojej drogi to proces. Jeśli chcesz – mogę Ci w tym pomóc.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ