Uważny Marzec – Wyzwanie rozwojowe Uważny Rok

144 views

Wczoraj skończył się luty, a wraz z tym nadszedł kolejny miesiąc wyzwania Uważny Rok. Przygotowując Uważny Marzec, zdałam sobie sprawę z tego, że z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej stron. Co przygotowałam tym razem?

Zacznijmy może najpierw od korzyści, jakie wyniesiesz z wyzwania:

  • Poszerzysz swoją samoświadomość i odkryjesz siebie na nowo.
  • Nauczysz się dostrzegać swoje własne potrzeby, nie tylko cudze.
  • Poznasz swoje granice psychologiczne i będziesz wiedzieć, jak je wyznaczać.
  • Nauczysz się nazywać swoje emocje i odkrywać potrzeby, które się pod nimi kryją.
  • Popracujesz nad poczuciem własnej wartości.
  • Zmienisz swoje życie na lepsze.

Uważny Marzec

W marcu chciałabym zaprosić Cię do przyjrzenia się swoim przekonaniom, zarówno tym związanym z Tobą, jak również innymi osobami oraz światem. Jeżeli tylko poczujesz taką potrzebę, aby przyjrzeć się swoim przekonaniom na innych płaszczyznach – po prostu zrób to. Dzięki ćwiczeniom, które przygotowałam, nauczysz się rozgraniczać swoje przekonania od przekonań innych osób. W ten sposób poznasz siebie lepiej, i jeśli tylko będziesz chciała, będziesz mogła zmienić swoje życie na lepsze.

Cechą przekonań jest to, że nie zawsze są one prawdziwe

Aby wziąć udział w wyzwaniu rozwojowym i pobrać plik z zadaniami , należy zapisać się na Newsletter Uważny Rok. Jeżeli do tej pory nie dołączyłaś do wyzwania – nic straconego. Możesz to zrobić w każdym momencie. Po zapisaniu się na newsletter otrzymasz ode mnie wiadomość z plikiem, który będziesz mogła pobrać i wydrukować. W przypadku, gdy do wyzwania dołączysz dopiero teraz, w wiadomości z Uważnym Marcem otrzymasz ode mnie również pliki do pobrania z poprzednich miesięcy. W ten sposób nie ominą Cię materiały, które były udostępnione wcześniej.

Przed Tobą Uważny Marzec – jaki będzie?
W dużej mierze zależy to właśnie od Ciebie.


Wyzwanie Uważny Rok powstało po to, aby pomóc Ci w dbaniu o siebie na co dzień, inspirować Cię do świadomego i uważnego życia, a także pokazać, co możesz zrobić, aby dbać o swoją higienę psychiczną.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ