Uważny luty – żyj świadomie!

10 komentarzy 116

Muszę przyznać, że czas biegnie w zawrotnie szybkim tempie. Pierwsze tygodnie Nowego Roku minęły niespostrzeżenie i od dwóch dni mamy już luty. Jaki będzie to miesiąc? W dużej mierze, zależy to od Ciebie – dlatego zapraszam Cię do pobrania karty “Uważny luty“, która w najbliższych tygodniach będzie inspirować Cię do zadbania o siebie.

Uważny luty – o co chodzi?

Wraz z początkiem 2020 roku wystartowałam z projektemUważny rok, którego celem jest inspirowanie do uważnego i świadomego stylu życia oraz zadbania o siebie w codzienności. Być może projekt w pewniej mierze przypomina wyzwanie, jednak jego celem jest przede wszystkim inspirowanie do dbania o siebie. Co miesiąc będę przychodziła z propozycją rzeczy, które można zrobić dla siebie, aby zadbać o swoją higienę umysłu.

Oprócz propozycji działań, które możesz zrobić w danym miesiącu – publikuję również pustą planszę/kartę pracy, którą możesz wykorzystać do zapisania tych, działań, które chciałabyś zrobić w danym miesiącu z myślą o sobie.

Jesteśmy ważne, więc dbajmy o siebie.

Obecnie tempo życia jest tak szybkie, że bardzo cenną umiejętnością jest nauczenie się dbania o swój komfort i równowagę psychiczną; ogólnie pojętą higienę umysłu oraz równoważenie tego, czego doświadczamy każdego dnia. Nie ma jednej idealnej recepty na to, co sprawdzi się u każdego – znajdowanie swojej własnej drogi do równoważenia codzienności bywa czasami długie. Dlatego tym bardziej mam nadzieję, że cały projekt będzie inspirował Ciebie do tego, aby być dla siebie dobrym. Po prostu.

Plansza do pobrania + karta pracy

Pod grafiką, na której zamieściłam działania inspirujące do zadbania o siebie znajduje się przycisk. Po kliknięciu można pobrać plik, gdzie znajduje się plansza do pobrania oraz pusta karta pracy; możesz na niej wpisać swoje własne pomysły związane z tym, jak zadbasz o siebie w lutym.

uważny luty z uważniej

Ideą Uważnego Roku jest nie tylko zadbanie o siebie w codzienności. Chciałabym, aby comiesięczne karty inspirowały Was do uważnego życia, zadbania o higienę psychiczną i zwalniania wtedy, kiedy będziecie tego potrzebowały.

Do napisania!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Uważniej.pl używa plików cookies (ciasteczek). Więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności. Dopiero po włączeniu ciasteczek strona będzie w pełni funkcjonalna. AKCEPTUJ PRZECZYTAJ

UA-105999560-1