Uważniej ma już rok!

109 views

Gdy rok temu kończyłam ostatnie szlify nad wyglądem Uważniej.pl, zgłębiając tym samym swoją wiedzę z zakresu Wordpressa – wkraczałam w coś zupełnie nowego. Nie wiedziałam, co z tego wyniknie – ale intuicyjnie czułam, że blog psychologiczny to jest dobry krok.

Uważniej.pl blog psychologiczny

I tak właśnie jest!

Uważam, że decyzja o stworzeniu Uważniej – była jedną z lepszych decyzji podjętych w ubiegłym roku. Dziś mija dokładnie rok od zamieszczenia pierwszego tekstu, w trakcie którego opublikowałam 64 artykuły na różne tematy. Dlatego właśnie dziś, chciałabym przedstawić Tobie moich 5 faworytów.

ULUBIONE ARTYKUŁY NA
UWAŻNIEJ.PL | BLOG PSYCHOLOGICZNY DLA ŚWIADOMYCH KOBIET

Słowa, których nie powinno usłyszeć Twoje dziecko

Odwracamy oczy od tragedii – gorzkie reportaże J. Kopińskiej

Każdy jest inny – nie oceniajmy

Jak przygotować dziecko na młodsze rodzeństwo?

Docenianie w związku

A Ty masz jakiś swój ulubiony artykuł na Uważniej.pl ?

Wybierając powyższe teksty nie sugerowałam się statystykami. Jedyne, co brałam pod uwagę to treść jaką niesie ze sobą dany artykuł. I to nie jest tak, że pozostałych treści zamieszczonych na blogu nie lubię lub nie polecam. Uważam, że każdy tekst jest warty uwagi, w zależności od tego, czego potrzebujemy w danej chwili i w jakim etapie życia się znajdujemy.

Chciałabym inspirować Cię do:  uważnego i świadomego życia; otwierania oczu i nie przechodzenia obojętnie obok osób potrzebujących pomocy; świadomego wpływu na rozwój Twojego dziecka, a także żebyś w swojej codzienności pamiętała o samej sobie.

Dziękuję Ci, że jesteś!

P.s. Pomimo tego, że moja wiedza z Wordpressa jest znacznie większa niż w ubiegłym roku. – to czasami po prostu nie ogarniam. W takich sytuacjach zazwyczaj proszę o pomoc Sylwię, która nie jednokrotnie ratowała mnie z opresji i przyczyniła się do tego, jak obecnie wygląda Uważniej.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ