Żyć uważniej

0 KOMENTARZ 59

Cieszę się, że w końcu nadszedł ten moment, kiedy mogę zaprosić Cię w nowe miejsce w sieci. Na Uważniej.

Uważniej.pl to blog psychologiczny poświęcony tematyce uważnego życia, skoncentrowanego na psychologii rodziny i rozwoju. To miejsce, które główny nacisk będzie kładło na wartości, które często mogą umykać w codziennym biegu. Na rodzinie. Relacjach międzyludzkich. Rozwoju – zarówno tym psychicznym, fizycznym, jak i osobistym.

Uważniej

Uważniej, będzie takim miejscem w sieci, gdzie istotne będzie to, co dzieje się tu i teraz. A wszystko po to, aby nauczyć się doceniać to, co dostajemy od życia. Cieszyć się z prostych codziennych spraw. Odnajdywać równowagę wewnętrzną. Żyć uważniej. Docenić prostotę życia. Czas spędzony z rodziną. I chwile, kiedy możemy być sam na sam. Ze sobą. Rozwijać się. Szukać równowagi. I żyć. Szukając w zakamarkach każdego dnia, małych chwil, które wpływają na nasze poczucie szczęścia i jakość życia.

Żyć uważniej,  to także być świadomym. Tego, co dzieje się wokół nas. Wyciągać rękę do osób potrzebujących. Pomagać –  z potrzeby serca, a nie tylko dlatego, że wypada. Obserwować uważnie codzienność. Być czujnym, aby wyciągnąć rękę do kogoś, kto potrzebuje pomocy.

Jeżeli tak jak ja, chcesz żyć uważniej. Koncentrować się na tym, co jest istotne. Ze szczególną uwagą zgłębiać wiedzę z zakresu psychologii rodziny i rozwoju. Nauczyć się doceniać proste i codzienne chwile, które w wpływają na dobrostan psychiczny. Zostań. To miejsce powstało właśnie dla Ciebie.

To miejsce nie powstałoby, gdyby nie pomoc kilku osób. Chciałabym podziękować:

Ekipie Opiekun Bloga za hosting i pomoc techniczną. Bez nich całość nie poszłaby tak sprawnie.

Kasi Berskiej za wykonanie logo.

Piotrowi Paszelke i Dorocie Pietraszek za konsultacje i wsparcie.

I temu najważniejszemu. Mojemu Mężowi. Za wszystko. Wsparcie. Zrozumienie. I motywację.

A Tobie, w tym miejscu życzę udanego tygodnia!
Żyj uważniej.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Uważniej.pl używa plików cookies (ciasteczek). Więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności. Dopiero po włączeniu ciasteczek strona będzie w pełni funkcjonalna. AKCEPTUJ PRZECZYTAJ

UA-105999560-1