Blogostrefa – Październik/Listopad 2017

148 views

W sierpniu dostałam wiadomość od Oli Dobies (Do utraty tchu) – redaktorki Blogostrefa. Jedynego takiego czasopisma dla blogerów. z propozycją współpracy przy drugim, październikowo – listopadowym numerze. 

Blogostrefa

To właśnie dzięki tej współpracy w najnowszym numerze Blogostrefy pojawił się tekst poruszający kwestie związane z tematem, który zawsze będzie trudny i wrażliwy. Zwłaszcza dla tych osób, których niepłodność dotknęła osobiście. 

Być może w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto zmaga się z niepłodnością. Być może nawet o tym nie wiesz, bo nie każdy chce o tym rozmawiać z innymi. Jednak mam nadzieję, że tekst, który pojawił się z Blogostrefie pomoże Ci lepiej zrozumieć sytuację, kiedy kogoś dotyka problem z poczęciem dziecka.

W drugim numerze Blogostrefy możecie znaleźć wiele ciekawych artykułów:

  1. Anny Tabak – Gdy zamiast uśmiechu pojawiają się łzy,
  2. Katarzyny Berska i Karoliny Szwabowicz – Mosica – Dobry bloger – mądry rodzic,
  3. Katarzyny Konstancji Targosz – W jesiennym świetle,
  4. Katarzyny Grzebyk i Karoliny Wilk – Blog jako forma terapii,
  5. Aleksandry Dobies – Jak się nie sprzedać i pozostać sobą w blogowaniu?

Drugi numer Blogostrefy. Jedynego takiego czasopisma dla blogerów. możecie kupić w sklepie on-line zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej.


Pomimo, że temat który poruszyłam w artykule jest trudny, to bardzo cieszę się, że mogłam dołożyć swoją cegiełkę do powstania drugiego numeru. Myślę, że zawsze jest dobra pora, aby rozmawiać o niepłodności, gdyż dotyka ona co piątą parę w Polsce. I choć coraz więcej mówi się na temat problemów z poczęciem dziecka, to nadal jest za mało.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ