Twórcy Twórcom – Share Week 2018

162 views

W tym roku jest już siódma edycja Share Week – projektu zorganizowanego przez Andrzeja Tucholskiego, którego ideą jest promowanie polecanych treści w internecie. Mówiąc najkrócej, polega ona na tym, że twórcy polecają swoich ulubionych twórców.

share week

Tym razem postanowiłam dołożyć swoje trzy grosze do całej akcji. I to dosłownie trzy! Dziś polecę Wam blogi, na które bardzo lubię zaglądać i co najważniejsze, są dla mnie ogromnym źródłem inspiracji. To właśnie na to, starałam się zwrócić szczególną uwagę podejmując ostateczną decyzję.

Przyznaję, że wybór był bardzo trudny ponieważ blogi, które czytam w większości są inspirujące.  

Jednak nie przedłużając, przedstawiam Wam moją Wielką Trójkę 😉 .

SOCJOPATKA

Myślę, że Dagmary nie trzeba nikomu przedstawiać. Na jej blogu można znaleźć najróżniejsze tematy związane ze społeczeństwem, zmuszające do refleksji i zastanowienia się nad pewnymi rzeczami. Daga jest socjologiem i niezależnie od tego jak trudny porusza temat to po prostu lubię czytać jej teksty. Być może dlatego, że są one związane z obserwacją i zachowaniem ludzi. 

UŚMIECH W OCZACH

Jeżeli nie wiem po jaką książkę sięgnąć do czytania – to zaglądam na blog Agnieszki. Jest on ogromnym źródłem inspiracji czytelniczych, a moim faworytem jest seria wpisów #Książkanaweekend. Oprócz tego Aga na swoim blogu pisze o swojej codzienności, tym co ją inspiruje i motywuje – a tym samym jest źródłem inspiracji dla innych.

WORQSHOP

Od długiego czasu podczytywałam bloga Kasi o kreatywnym stylu życia, jednak przepadłam w nim dopiero, kiedy zaczęłam szukać inspiracji do kreatywnego planowania. I w zasadzie to dzięki Kasi zaczęłam planować metodą bullet journal, która wcale nie okazała się tak skomplikowana, jak wydawało mi się na początku. 


Dla mnie Share Week to okazja do tego, aby poznać nowe i inspirujące blogi. Takie, które wzbudzają zainteresowanie, motywują i inspirują do zmian w codziennym życiu. Skupiające swoją uwagę wokół trudnych spraw, ku świadomości społeczeństwa.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ