Blogi, które polecam | Share Week 2019

951 views

Agnieszka, Dagmara i Kasia. To trzy kobiety, które prowadzą inspirujące i kreatywne miejsca w sieci, które polecałam w ubiegłorocznym Share Week’u. I w zasadzie mogłabym te same blogi podać w tym roku. Jednak w tegorocznej edycji postanowiłam skoncentrować się na moich odkryciach z ostatnich miesięcy.

Zanim jednak przejdę do moich tegorocznych poleceń, najpierw krótko o tym czym jest Share Week, jakie są jego zasady oraz kto jest inicjatorem całego przedsięwzięcia.

Share Week, czyli twórcy polecają twórców

To już siódma edycja projektu stworzonego przez Andrzeja Tucholskiego – psychologa i twórcy internetowego. Z jednej strony dzięki akcji można pokazać miejsca, które inspirują Ciebie. A z drugiej strony dzięki podsumowaniu całej akcji można poznać wiele ciekawych twórców. Zasady Share Week 2019 są proste. Akcja trwa od 18 do 31 marca. W tym czasie należy umieścić wpis z polecanymi blogami oraz uzupełnić ankietę. Wszelkie szczegóły związane z całą akcją oraz regulamin można znaleźć na blogu Andrzeja.

Share Week 2019

Share Week 2019

Po raz kolejny mam zamiar polecić blogi prowadzone przez wyjątkowe kobiety, które swoimi treściami inspirują innych. Ich blogi odkryłam dzięki Instagramowi, i po prostu zostałam.

Poznaj Basię | smartnest.pl

Basia prowadzi Smart Nest, czyli blog Sprytnej Pani Domu. Jest mamą dwóch małych – jak sama mówi -Skrzatów. To, co cenię sobie w jej twórczości poza ogromnym źródłem inspiracji – to autentyczność. I jest to dla mnie coś bardzo ważnego.

Poznaj Ewę | Lawyerka.pl

Ewę odkryłam dzięki Instastories, gdzie zobaczyłam jak Felka (kot) podczas nagrywania filmiku skoczyła jej na twarz. I przyznaję, że niesamowicie się wtedy przeraziłam, bo naprawdę wyglądało to bardzo niebezpiecznie. Jednak dzięki temu odkryłam blog, który tworzy Ewa poświęcony prawu. A raczej pokazywaniu, że prawo nie jest wcale takie straszne jak mogłoby się wydawać. I jest tak naprawdę wszędzie dookoła nas. Pomiędzy treściami związanymi z prawem można znaleźć wpisy dotyczące codzienności Ewy.

Poznaj Ewę | Ewapopielarz.pl

Ewa jest korektorką i prowadzi bloga poświęconego ogólnej tematyce poprawnego pisania. To, co najbardziej cenię w jej tekstach to połączenie ogromnej wiedzy z poczuciem humoru. Dzięki Ewie zaczęłam większą uwagę przykładać do słów, które „wychodzą” z pod moich palców na Uważniej.

Jednak oprócz wspomnianych powyżej przeze mnie osób i blogów, chciałabym Wam polecić także inne miejsca w sieci – między innymi te, które zgłosiłam w ubiegłorocznej edycji Share Week:

Jak również te, które odwiedzam regularnie:


Za każdym miejscem stworzonym w internecie stoją ludzie. To dlatego zwracam szczególną uwagę na imiona osób, które są autorami treści w odwiedzanych przeze mnie miejscach. Gdybym mogła, zgłosiłabym każdy z wymienionych powyżej blogów – jednak według regulaminu mogę zgłosić tylko trzy. A Ty jakie blogi polecasz? Które miejsca w internecie odwiedzasz regularnie?

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ