Uważny kwiecień – wyzwanie rozwojowe Uważny Rok

199 views

Za nami pierwszy kwartał Wyzwania rozwojowego Uważny Rok. Tworząc Uważny kwiecień myślałam o tym, że przecież „przed chwilą” wysyłałam pierwszy newsletter w ramach wyzwania. Do dzisiaj pamiętam tamte emocje, które mi towarzyszyły. Niektóre z nich pojawiają się za każdym razem, gdy tworzę nowe „zeszyty ćwiczeń”. Ten kwietniowy jest wyjątkowy. Osoby zapisane na newslleter wyzwania Uważny Rok, jako pierwsze zobaczą nową identyfikację wizualną Uważniej.pl.

Nie bez powodu wspomniałam wcześniej o emocjach, ponieważ przez najbliższe trzy miesiące to właśnie emocje będą tematem listów i ćwiczeń, które będę wysyłać do wszystkich, którzy zapisali się na wyzwanie.

Korzyści, jakie wyniesiesz z wyzwania:

 • Poszerzysz swoją samoświadomość i odkryjesz siebie na nowo.
 • Nauczysz się dostrzegać swoje własne potrzeby, nie tylko cudze.
 • Poznasz swoje granice psychologiczne i będziesz wiedzieć, jak je wyznaczać.
 • Nauczysz się nazywać swoje emocje i odkrywać potrzeby, które się pod nimi kryją.
 • Popracujesz nad poczuciem własnej wartości.
 • Zmienisz swoje życie na lepsze.

Uważny kwiecień

W kwietniu chciałabym Cię zaprosić do przyjrzenia się emocjom, których doświadczasz na co dzień. Dzięki przygotowanym ćwiczeniom będziesz mogła lepiej poznać zarówno swoje emocje, jak i dostrzec w jaki sposób je przeżywasz. Jeżeli tylko poczujesz taką potrzebę, aby przyjrzeć się innym emocjom – zrób to. Pamiętaj, że w każdym momencie w trakcie udziału w wyzwaniu możesz do mnie wysłać wiadomość.

Uważnym kwietniu znajdziesz:

 • informacje i ciekawostki o emocjach,
 • ćwiczenia rozwojowe związane z emocjami,
 • zadania, dzięki którym będziesz mogła polepszyć jakość swojego życia,
 • dwa hasła/cytaty, które możesz wykorzystać jako plakaty,
 • listę zadań na kwiecień.

Aby wziąć udział w wyzwaniu rozwojowym i pobrać plik z zadaniami , należy zapisać się na Newsletter Uważny Rok. Jeżeli do tej pory nie dołączyłaś do wyzwania – nic straconego. Możesz to zrobić w każdym momencie. Po zapisaniu się na newsletter otrzymasz ode mnie wiadomość z plikiem, który będziesz mogła pobrać i wydrukować. W przypadku, gdy do wyzwania dołączysz dopiero teraz, w wiadomości z Uważnym kwietniem otrzymasz ode mnie również pliki do pobrania z poprzednich miesięcy. W ten sposób nie ominą Cię materiały, które były udostępnione wcześniej.

Przed Tobą Uważny kwiecień – jaki będzie?
Pamiętaj, że to Ty jesteś ekspertką od swojego życia i masz duży wpływ na to, jakie ono będzie.


Wyzwanie Uważny Rok powstało po to, aby pomóc Ci w dbaniu o siebie na co dzień, inspirować Cię do świadomego i uważnego życia, a także pokazać, co możesz zrobić, aby dbać o swoją higienę psychiczną.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ