„Na dnie duszy” A. Sakowicz – wyniki konkursu

101 views

W połowie ubiegłego tygodnia ogłosiłam w tekście poświęconym tematyce najnowszej powieści Anny Sakowicz „Na dnie duszy” – ogłosiłam konkurs. Do wygrania był egzemplarz powieści z autografem autorki.

Dziś nie przeciągając zapraszam Was na wyniki konkursu.

Pomimo tego, że konkurs wzbudzał dość duże zaangażowanie w social media, to muszę przyznać, że samych zgłoszeń do konkursu nie było zbyt wiele. Być może konkurs trwał zbyt krótko? Albo zbyt trudne było zadanie? Nie wiem, ale to już pytanie do Was.

Aby wziąć udział w konkursie należało do wczoraj, tj. 25.20.2018 (23:59) zostawić odpowiedź na pytanie konkursowe: Z czym kojarzy Ci się tytuł książki “Na dnie duszy”?. Udział w konkursie brały zarówno komentarze zostawione pod wpisem na Uważniej.pl, jak i na Facebook’u pod wpisem konkursowym. 

Na dnie duszy

Książka Anny Sakowicz „Na dnie duszy” wraz z autografem wędruje do Marty K. – autorki bloga „Pewna Mama”, która napisała:

„Na dnie duszy” – tytuł kojarzy mi się z emocjonalnym kłębkiem, skrywanym w tajemnicy przed całym światem. Z czymś, o mocno wpłynęło na życie, być może zmieniło jego bieg, albo uwiera i wierci się, prowokując do jakiejś zmiany. To jakaś cząstka człowieka, która sprawia, że jest właśnie tym, kim jest.

Zwyciężczyni – gratuluję i proszę o wysłanie wiadomości z adresem na: kontakt@uwazniej.pl (można skorzystać z formularza kontaktowego) – na wiadomość czekam do końca tygodnia. Zaś pozostałym osobom biorącym udział w konkursie, dziękuję za zaangażowanie i uwagę.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ