A. Sakowicz „Na dnie duszy” + KONKURS

196 views

Tydzień temu premierę miała najnowsza powieść Anny Sakowicz „Na dnie duszy” opowiadająca trzypokoleniową historię: Rozalii, Donaty i Ingi.

I choć powieść jest zakwalifikowana jako powieść obyczajowa, to raczej podciągnęłabym ją pod powieść psychologiczną. Choć przyznam szczerze, że nie wiem czy w ogóle istnieje taka kategoria, do tej pory spotkałam się jedynie z thrillerami psychologicznymi.

Na dnie duszy

NA DNIE DUSZY

Książka opowiada z pozoru prostą i zwyczajną historię rodzinną, jednak jak wiadomo – pozory mylą. I tak jest właśnie w przypadku tej powieści. W codziennym życiu każdy doświadcza najróżniejszych sytuacji, które wywierają duży wpływ na kształtowanie się zarówno zachowań, osobowości, przekonań, jak i relacji międzyludzkich – i tak samo jest w książce. Doświadczenia i traumatyczne zdarzenia z życia Rozalii wywierają wpływ nie tylko na jej codzienności, ale także na życie najbliższych.

Anna Sakowicz po raz kolejny w swojej książce wzbudza w swoich czytelnikach ogromne emocje – zmuszając tym samym do refleksji na temat osób w naszym otoczeniu i ich zachowania. Raczej rzadko obserwując kogoś myślimy, że jego zachowanie wynika z powodu życiowych doświadczeń. Jest to ten typ książki, po którą nie powinno się sięgać bez chusteczek.

Na dnie duszy miałam przyjemność przeczytać  w połowie ubiegłego roku, dokładając swoją małą cegiełkę w postaci konsultacji psychologicznych. Aniu – dziękuję Ci za zaufanie.

Mam też dla Was niespodziankę – osoby zapisane na Uważny Newsletter pewnie już wiedzą o jakiej niespodziance mowa. Chciałabym ogłosić konkurs, gdzie do wygrania będzie książka Anny Sakowicz Na dnie duszy wraz z autografem.


Na dnie duszy – KONKURS

  1. Konkurs trwa od 21.02.2018 do 25.02.2018 (23:59).
  1. Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Z czym kojarzy Ci się tytuł książki „Na dnie duszy”?
  1. Odpowiedź na pytanie konkursowe należy zostawić pod wpisem z konkursem.
  1. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie i mieszkające na terenie Polski.
  1. Każdy może zostawić  tylko jeden komentarz.
  1. Organizatorem konkursu jest Kamila z bloga Uważniej.pl.
 1. Sponsorem nagrody jest Anna Sakowicz  i Wydawnictwo Edipresse.

Do udziału w konkursie zapraszam wszystkich, którzy chcieliby, aby najnowsza powieść Anny Sakowicz znalazła w ich domowej biblioteczce.


Pamiętajcie o tym, że w każdym momencie możecie zapisać się na Uważny Newsletter, wtedy między innymi będziecie dowiadywać o planowanych konkursach lub będziecie otrzymywać dodatkowe materiały.

The form you have selected does not exist.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ