A. Sakowicz “Na dnie duszy” + KONKURS

142

Tydzień temu premierę miała najnowsza powieść Anny Sakowicz “Na dnie duszy” opowiadająca trzypokoleniową historię: Rozalii, Donaty i Ingi.

I choć powieść jest zakwalifikowana jako powieść obyczajowa, to raczej podciągnęłabym ją pod powieść psychologiczną. Choć przyznam szczerze, że nie wiem czy w ogóle istnieje taka kategoria, do tej pory spotkałam się jedynie z thrillerami psychologicznymi.

Na dnie duszy

NA DNIE DUSZY

Książka opowiada z pozoru prostą i zwyczajną historię rodzinną, jednak jak wiadomo – pozory mylą. I tak jest właśnie w przypadku tej powieści. W codziennym życiu każdy doświadcza najróżniejszych sytuacji, które wywierają duży wpływ na kształtowanie się zarówno zachowań, osobowości, przekonań, jak i relacji międzyludzkich – i tak samo jest w książce. Doświadczenia i traumatyczne zdarzenia z życia Rozalii wywierają wpływ nie tylko na jej codzienności, ale także na życie najbliższych.

Anna Sakowicz po raz kolejny w swojej książce wzbudza w swoich czytelnikach ogromne emocje – zmuszając tym samym do refleksji na temat osób w naszym otoczeniu i ich zachowania. Raczej rzadko obserwując kogoś myślimy, że jego zachowanie wynika z powodu życiowych doświadczeń. Jest to ten typ książki, po którą nie powinno się sięgać bez chusteczek.

Na dnie duszy miałam przyjemność przeczytać  w połowie ubiegłego roku, dokładając swoją małą cegiełkę w postaci konsultacji psychologicznych. Aniu – dziękuję Ci za zaufanie.

Mam też dla Was niespodziankę – osoby zapisane na Uważny Newsletter pewnie już wiedzą o jakiej niespodziance mowa. Chciałabym ogłosić konkurs, gdzie do wygrania będzie książka Anny Sakowicz Na dnie duszy wraz z autografem.


Na dnie duszy – KONKURS

  1. Konkurs trwa od 21.02.2018 do 25.02.2018 (23:59).
  1. Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Z czym kojarzy Ci się tytuł książki “Na dnie duszy”?
  1. Odpowiedź na pytanie konkursowe należy zostawić pod wpisem z konkursem.
  1. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie i mieszkające na terenie Polski.
  1. Każdy może zostawić  tylko jeden komentarz.
  1. Organizatorem konkursu jest Kamila z bloga Uważniej.pl.
 1. Sponsorem nagrody jest Anna Sakowicz  i Wydawnictwo Edipresse.

Do udziału w konkursie zapraszam wszystkich, którzy chcieliby, aby najnowsza powieść Anny Sakowicz znalazła w ich domowej biblioteczce.


Pamiętajcie o tym, że w każdym momencie możecie zapisać się na Uważny Newsletter, wtedy między innymi będziecie dowiadywać o planowanych konkursach lub będziecie otrzymywać dodatkowe materiały.

1 KOMENTARZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ