Podsumowanie VI edycji Wielkiej Wymiany Książkowej

217 views

Choć szósta edycja Wielkiej Wymiany Książkowej zakończyła się prawie dwa tygodnie temu, to dopiero dzisiaj mam możliwość, aby napisać krótkie podsumowanie. 

Zacznijmy może od początku…

Wielka Wymiana Książkowa to akcja zorganizowana przez Magdę we współpracy z Dagmarą, która tak naprawdę zrzesza osoby lubiące czytać. To już trzecia edycja, w której postanowiłam wziąć udział i muszę przyznać, że na pewno nie był to ostatni raz. 

Dlaczego warto wziąć udział w akcji?

Odpowiedź jest banalnie prosta. Jest to nie tylko możliwość bezkosztowego (prócz kosztów wysyłki) zdobycia ciekawych książek. To świetny sposób na to, aby podarować książkom drugiej życie. Możliwość znalezienia w sieci interesujących miejsc oraz poznanie ciekawych osób.

szósta edycja wielkiej wymiany książkowej

Jakie książki pojawiły się w moim domu dzięki Wymianie?

Do szóstej edycji Wymiany miałam przygotowane początkowo 6 książek. Nie byłabym sobą, gdyby podczas trwania całej akcji nie dodała nowych pozycji. Tym razem było podobnie. Łącznie wymieniłam się z pięcioma osobami, i w ten sposób na mojej półce pojawiły się ciekawe książki. A wśród nich te, po które chciałam sięgnąć od pewnego czasu – np. w ubiegłej wymianie bezowocnie szukałam książki D. Skalskiej, a tym razem udało się.

  • Pokochaj swoje serce, Dagmara Skalska 
  • Luz i tak nie będę idealna, Tatiana Mindewicz- Puacz
  • Nieznośny ciężar tajemnic, Samantha Young
  • Jak mogłaś, Heidi Perks
  • Czasami kłamię, Alice Feeney

Jak widać – kilka ciekawych książek do przeczytania przede mną.

szósta edycja wielkiej wymiany książkowej

A Ty słyszałaś lub brałaś udział w Wielkiej Wymianie Książkowej?

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ