O MNIE

Nazywam się Kamila Anna Paszelke.

Jestem psycholożką (SWPS w Warszawie/ WZ Sopot) oraz magistrem nauk społecznych o specjalności komunikacja społeczna (UAM w Poznaniu). Ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (SOS CTSR Sopot).

Swoje zainteresowania psychologiczne koncentruję przede wszystkim na takich dziedzinach jak: psychologii rozwoju, psychologii emocji oraz psychologii rodziny. Interesuję się tym, jak to, co dzieje się wokół nas wpływa na nasze zachowanie oraz emocje.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną lubiącą w wolnych chwilach czytać książki (thrillery, kryminały, powieści psychologiczne), odwiedzać nowe miejsca i robić dużo zdjęć. Staram się żyć uważnie i koncentrować na tym, co jest tu i teraz. Doceniać to, co dostaję od życia i z każdego dnia wyciągać jak najwięcej dobrych chwil, które wpływają na ogólne poczucie szczęścia.

Uważniej.pl używa plików cookies (ciasteczek). Więcej na ten temat przeczytasz w polityce prywatności. Dopiero po włączeniu ciasteczek strona będzie w pełni funkcjonalna. AKCEPTUJ PRZECZYTAJ

UA-105999560-1