Najpiękniejszy prezent na Walentynki

419 views

Walentynki mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. I niezależnie od tego do jakiej grupy się zaliczasz – to jeżeli jesteś w związku, to mam dzisiaj dla Ciebie świetną propozycję na walentynkowy prezent.

Ktoś mógłby uznać, że taki prezent jest zbyt banalny. Jednak osobiście uważam, że to najpiękniejszy prezent na Walentynki, jaki można podarować ukochanej osobie.

Najpiękniejszy prezent na Walentynki


NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT

Z tym prezentem jest jednak pewien problem… Nie kupisz go w pobliskim sklepie. Nie znajdziesz go także na sklepowych półkach w dużym centrum handlowym. A tym bardziej nie zamówisz go przez Internet.

Ten „najpiękniejszy prezent” jest niestety rzadko spotykany w dzisiejszym świecie, dlatego trzeba się trochę napracować, aby móc go podarować drugiej osobie. I to nie tylko na Walentynki.

Nie wiem czy zaskoczę Cię tym, co za chwilę napiszę? Czy być może uznasz, że ten pomysł jest zbyt banalny? A może po prostu zgodzisz się z moją propozycją?

TWÓJ CZAS


Twój czas, to najpiękniejszy prezent jaki możesz podarować drugiej połówce. Przecież w idei Walentynek nie chodzi oto, aby z nadmiernym pietyzmem obchodzić ten dzień. I w zasadzie to nie jest ważne czy to Walentynki, Dzień Babci/Dzień Dziadka czy też po prostu czyjeś urodziny. Twój czas może okazać się najlepszym prezentem dla każdego z Twoich bliskich. Owszem – miło jest dawać i dostawać prezenty, ale to tylko dodatek. Najpiękniejszym prezentem, jaki można podarować drugiemu człowiekowi jest czas spędzony wspólnie.

Po prostu zróbcie coś razem. Znajdźcie czas na rozmowę. Na wspólny spacer. Spędźcie po prostu ze sobą czas. I niezależnie od tego, co będziecie robić – takie chwile wpływają zarówno na relacje, jak i na zacieśnianie więzi.Idea Walentynek nie polega na tym, aby przez jeden dzień w roku okazywać sobie miłość, spędzić ze sobą czas, czy też podarować sobie drobne upominki. Uważam, że to czas, kiedy warto się zatrzymać i odpowiedzieć sobie na pytanie: kto jest ważny w moim życiu?

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ