Podarujmy dzieciom z Domów Dziecka książki Klasyka Dla Smyka – luty

198 views

Gdy pisałam tekst o tym, dlaczego warto czytać książki i jaki wywierają one wpływ na rozwój dziecka – nie sądziłam, że będę miała możliwość (i przyjemność) wziąć udział w projekcie Dagmary z Socjopatka.pl oraz Radka z Osiński po ludzku. W zasadzie, gdy tylko dowiedziałam się o akcji Klasyka Dla Smyka od razu wiedziałam, że chcę zostać ambasadorem. 

Klasyka Dla Smyka

#KlasykaDlaSmyka

Ideą akcji jest szerzenie pasji i zaszczepienie miłości do czytania książek wśród dzieci i młodzieży z Domów Dziecka na terenie całej Polski. Akcja polega na tym, że raz w miesiącu zostanie wyłoniony Dom Dziecka, do którego powędruje pakiet książek. Udział w akcji biorą blogerzy, którzy są Ambasadorami oraz sponsorzy: wydawnictwa, księgarnie, a także pojedynczy darczyńcy. Mam nadzieję, że wraz z innymi Ambasadorami i darczyńcami, spowodujemy, że na twarzy niejednego dziecka pojawi się uśmiech.

KLASYKA DLA SMYKA – LUTY

Z początkowego założenia wynikało, że w miesiącu zostanie obdarowany jeden Dom Dziecka, jednak luty przyniósł ze sobą wiele osób dobrej woli, dzięki czemu w tym miesiącu zostanie obdarowanych aż 8 Domów Dziecka. Poniżej możecie zobaczyć pakiety książek, które zostały zebrane w tym miesiącu.

❶ Od Magdy z Save the Magic Moments – pakiet zebrany w grupie „Przeczytaj i podaj dalej”.

❷ Od Karoliny z bloga Nasze Bąbelkowo.
❸ Od Asi z My na swoim i jej Mamy.
❹Od Kasi z Yellow Pear i anonimowego darczyńcy.
➎ Zbiór książek, do którego swoją cegiełkę dołożyli: Mariusz Grubiński, Agnieszka Banasik z Bocian drogę zgubił i Aga to czyta, Magdalena Jurczyk, Zafascynowana życiem, Anna Chomiak z Nieidealnaanna, Radek Gabinek (organizator) oraz Psychomologia.
Klasyka dla smyka - luty
❻  Od wydawnictwa Publicat S.A. Grupa Wydawnicza, które dla akcji #KlasykaDlaSmyka pozyskała Małgosia z Matczyne Fanaberie.
Klasyka dla smyka - luty

W komentarzu pod tym tekstem możesz zgłosić Dom Dziecka,
który Twoim zdaniem powinien otrzymać
jeden z powyższych pakietów.
Masz na to 7 dni.

CHCESZ POMÓC? PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS! 

???? Jeżeli chciałbyś razem z nami wspierać niniejszą akcję dołącz do wydarzenia na facebook’u #KlasykaDlaSmyka. Tam znajdziesz także regulamin.
????Udostępnij ten tekst w swoich mediach społecznościowych, aby dotarł do jak największej ilości osób – internet ma ogromną moc.
???? Jeśli chcesz zostać darczyńcą i kupić kilka książek dla dzieci z Domów Dziecka – napisz do mnie na adres: psychomologia@gmail.com.
????Pracujesz w firmie/wydawnictwie/księgarni, która chciałaby wesprzeć akcję #KlasykaDlaSmyka? Również możesz napisać do mnie, podam Ci namiary do jednego z organizatorów.

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

UWAŻNIEJ.PL WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. KORZYSTAJĄC ZE STRONY WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PLIKÓW. AKCEPTUJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ